Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 29 listopada 2019
  • dzisiaj, 14:41

18. Rowerowa Parada Mikołajów 8 grudnia przejedzie ulicami miasta

W niedzielę, 8 grudnia o godz. 15.00 z parkingu przed Urzędem Miasta Tychy wyruszy po raz 18. barwna parada rowerowych Mikołajów. Trasa przejazdu będzie prowadziła świątecznie ustrojonymi ulicami miasta Tychy. Tradycyjnie dla najlepiej przygotowanych rowerowych Mikołajów w oryginalnych strojach i oryginalnie przystrojonych rowerach przygotowano nagrody niespodzianki.

17. Tyska Parada Rowerowych Mikołajów - 8.12.2018 · fot.


Trasa przejazdu świątecznego korowodu: Urząd Miasta Tychy - al. Niepodległości, Dmowskiego, Grota Roweckiego, Piłsudskiego, Bielska, Żwakowska, Harcerska, Begonii, Bocheńskiego - (Plac Baczyńskiego). W sumie trasa wynosi ok. 10 km.

Udział w paradzie jest bezpłatny. Wymagane jest posiadanie sprawnego roweru wyposażonego w oświetlenie z tyłu i z przodu. Każdy uczestnik bierze udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie przejazdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18 mogą wziąć udział tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Dzieci tylko pod opieką opiekunów.

Przejazd odbędzie się bez względu na pogodę. Należy pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru!

Do udziału w wydarzeniu zaprasza Michał Kasperczyk - Pełnomocnik Prezydenta Miasta Tychy ds. koordynowania i rozwoju ruchu rowerowego.

18. Rowerowa Parada Mikołajów

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA